Ir pievarēta izloze.  Video izloze
Izlozētās komandas un rezultātu iesūtītāja Vārdi, Uzvārdi:
1. Team_tomzZn    Ieva Upmace Grīviņa  

2. Team_sWMokI   Guntars Žilinskis

3. Team_cYOP4h   Iveta Vietniece

4. Team_am9Gm8   Oskars Cīrulis

5.Team_2J3r8O     -  Ieva Danovska

6. Team_k0Nm6U    Līga Sēja

Drīzumā sazināsimies ar Jums un vienosimies par balvu saņemšanu. Liels, paldies visiem dalībniekiem un iesaistītajiem e-rogainings Vecumnieki organizēšanā.

Nolikums

Kurp doties pastaigās individuāli vai ar ģimeni? Kurp doties skriešanas treniņā, nūjot vai braukt ar velo? Kurp doties pastaigā ar suni?  Mums ir risinājums - dodies dabā ar mērķi. Piedāvājam Vecumniekos e-rogainingu ar kontrollaiku 90 minūtes. Turklāt doties e-rogaininga distancē var vairākas reizes, katru reizi saplānojot cita veida distanci. 

KARTE lejupielādei     Reģistrācija     Rezultāti   Seko jaunumiem Facebook    


Organizē: Vecumnieku novada dome sadarbībā ar Tūrisma un orientēšanās sporta klubu Eko O un karšu izdevniecību Jāņa sēta.

Kad: Kontrolpunkti brīvā dabā Vecumnieku apkārtnē būs izvietoti no 2.maija plkst: 20:00 līdz 17.maijam plkst: 23:59. Jebkurā brīvi izvēlētā laikā vari doties uz startu.

Starta, Finiša vieta: Afišu stends pie Vecumnieku tautas nama.

Vispārīgie noteikumi: Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, ATCERIES ievērot valstī noteiktos sociālās distancēšanās ierobežojumus un personīgās higiēnas pasākumus. Tāpat dalībnieku pienākums ir ievērot Latvijas republikas ceļa satiksmes noteikumus.

Atzīmēšanās: Ar telefonu noskenējot QR kodus kontrolpunktu vietās izmantojot  Qrenteerings aplikāciju. Links uz aplikācijas lejuplādi -GooglePlay un AppStore . Pirms dodies uz starta vietu, reģistrējies mājās izmantojot datoru un telefonu vai starta vietā izmanto divus telefonus, lai reģistrētos. Reģistrēšanās un instrukcija - Reģistrācija

Karte: Kāršu izdevniecības Jāņa sēta - topogrāfiskā karte. Mērogs: 1:150 00. KARTE lejupielādei  Izdrukā vai ar virtuālo karti telefonā dodies dabā. Kartē, ar brūnām laukuma veida  līnijām, īpaši aizliegts šķērsots.  Nešķērsojam privātīpašnieku māju pagalmus, pārvietojamies galvenokārt pa ceļiem un taciņām. 

Distance: Kopējais distances garums, ja visi punkti tiek paņemti - 12 km pa gaisa līniju. Izvietoti 30 kontrolpunkti ar kopēju punktu vērtību 174 p.

Dalības maksa: Bezmaksas 

Apbalvošana: No visiem dalībniekiem izlozēsim 6 dalībniekus, kas saņems balvas no Vecumnieku novada domes un Tūrisma un orientēšanās sporta klubu Eko O. Apbalvojamos paziņosim Facebook e-rogaininga lapā un kluba mājaslapā. Izlozētājiem dalībniekiem būs jāsazinās ar mums, par balvas saņemšanu.

Rogaininga noteikumi īsumā: Dalībniekam/-iem pirms starta jāsaplāno maršruts, kurus kontrolpunktus 90 minūšu laikā vēlas apmeklēt. Kurus un cik kontrolpunktus apmeklēt,tā ir brīva Jūsu izvēle. Lai dotos distancē, jānoskenē STARTS QR kods. Kontrolpunkta pirmais cipars apzīmē punktu summu, ko iegūst atzīmējoties kontrolpunktā, respektīvi nolasot QR kodu kontrolpunkta vietā. Piemēram, atzīmējoties numur 31 kontrolpunktā (kp), Jūs iegūstat 3 punktus, ja atzīmējaties numur 93 kp, iegūstat pie kopvērtējuma klāt 9 punktus. 90 minūšu laikā jāsavāc pēc iespējas vairāk punktu un jānoskenē FINIŠS QR kods. Atceramies, kontrollaiks 90 minūtes. Droši var atgriezties finišā ātrāk. Taču ja kavēsiet vismaz 1 minūti pēc kontrolaika, punkti sāks dzēsties, par vienu (1) nepilnu nokavētu minūti, mīnuss 1 punkts. Piemēram, atgriežoties finišā 3 minūtes un 33 sekundes pēc kontrollaika, Jums dzēsīsies 4 punkti. Jūsu rezultāts diskvalificēsies, ja kavēsiet 20 minūtes pēc kontrollaika.

Cita informācija: Ko darīt, ja esi īstajā kontrolpunkta vietā, taču QR koda lapiņas nav. Visticamāk, tas ir norauts, nozagts. Lai, organizatori, varētu atjaunot kontrolpunktu, pēc iespējas drīzāk un citi dalībnieki varētu atzīmēties, paziņo ar SMS, rakstot uz mob.tel.nr - 25464261, norādot kontrolpunkta numuru. Sacensību organizators nosūtīs kodu (cik ātri vien iespējams viņam būs!!!), kas manuāli būs jāievada aplikācijā.

Kontakti: Mārtiņš Šteinalts - 25464261, klubsekoo@gmail.com